شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1399، سال جهش تولید-
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن
اخبار
1399/10/23
پایان اسفند ماه؛ بهره مندی8500 ساحل نشین از آب سالم


به گزارش روابط عمومی آبفای استان، علیرضا قاسمی، بیان کرد: تکمیل عملیات اجرایی باقیمانده مجموعه
25 روستایی دلگان‌ها از پروژه های در حال اجرای این شرکت در سواحل مکران است که تاکنون بالغ بر 90 کیلومتر خطوط انتقال و شبکه توزیع در روستاهای تحت پوشش در 2 فاز اجرا شده است.


وی اضافه کرد: تامین آب
9 روستا در این منطقه به صورت بهداشتی از خط انتقال شیرگواز در حال انجام است و سایر روستاها تا تکمیل عملیات، آبرسانی سیار می شوند.


این مقام مسئول ادامه داد: در راستای اجرای این پروژه پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و با هدف تعیین تکلیف قراردادهای اجرایی متوقف شده و دارای پیشرفت فیزیکی کند، برای خلع‌ید پیمانکار وقت اقدام شد و فراخوان و انتخاب پیمانکار جدید در دستور کار قرار گرفت تا عملیات باقی‌مانده قرارداد قبل، شامل اتصال خطوط انتقال به شبکه های توزیع، ساخت حوضچه های مورد نیاز و اجرای
2 کیلومتر لوله گذاری در محل انفصال خطوط به پیمانکار جدید محول شود که در 3 فاز اجرایی مشغول به کار است.


وی افزود: بر اساس برنامه زمان‌بندی مصوب مقرر شد تا پایان اسفند ماه امسال در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز، این طرح تکمیل شود و به بهره برداری برسد.


قاسمی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تامین آب این مجموعه در طرح آبرسانی زیرمجموعه سد پیشین قرار گرفته و از آنجایی که اتصال به طرح پیشین به دلیل وجود خطوط انتقال طولانی، مشمول زمان می‌شود، در نظر است که تامین آب مجموعه دلگان‌ها را از طرح آبرسانی زیرمجموعه سد زیردان انجام شود.

تعداد بازدید:
49
نویسنده:
میثم اکبری
منبع:
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal