شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1402، سال مهار تورم ، رشد تولید
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۴۰۲ يکشنبه ۲ مهر
اخبار
1401/06/22
اتمام اجرای شبکه توزیع و خطوط انتقال آب به روستاهای تیس‌کوپان‌ها طی سال جاری
نماینده مجری طرح‌های آبرسانی روستایی شرکت آب و فاضلاب استان از اتمام عملیات اجرایی شبکه توزیع و خطوط انتقال آب به روستاهای تیس‌کوپان‌ها در قالب طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان، ظهر امروز "حسن عابدی" با حضور "معین‌الدین سعیدی" نماینده مردم شریف حوزه جنوب استان و همراهی "علی‌اکبر آقایی" مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان چابهار در نشستی مردمی در محل روستای ماشی که به منظور پیگیری مطالبات و رفع دغدغه مردم در حوزه آب صورت گرفت، بیان کرد: عملیات اجرایی خطوط انتقال و شبکه توزیع آب 7 روستای مجتمع تیس‌کوپان‌ها به دلیل کمبود اعتبارات با وقفه مواجه شد که با پیگیری نماینده مردم شریف چابهار این مشکل برطرف شد.
وی افزود: در حال حاضر خرید لوله‌های مورد نیاز برای ادامه اجرای کار انجام شده و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت همزمان نسبت به تهیه شیرآلات و سایر تجهیزات اقدام شده است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: در صورت عدم بروز مشکلات اجتماعی و مسائل غیرقابل پیش‌بینی عملیات اجرایی این پروژه بدون یک روز تعطیلی تا قبل سال به سرانجام برسد.

تعداد بازدید:
529
نویسنده:
نازنین کاوه بیرجندی
منبع:
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal