شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1400، سال تولید، پشتیبانی، مانع زدایی ها
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۴۰۰ شنبه ۲ بهمن
اخبار
1400/10/09
11 دی ماه، نقطه عطفی درصنعت آب رسانی به کشور است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان، مهندس علیرضا قاسمی با تبریک یازدهم دی ماه، سالروز تشکیل شرکت های آب و فاضلاب اظهار کرد: هدف از تشکیل شرکت های آب و فاضلاب ایجاد انسجام بیشتر و خدمات رسانی شایسته تر به شهروندان بوده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن 11 دی ماه، سالروز تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب گفت: یازدهم دی ماه نقطه عطفی درصنعت آب رسانی کشوربه شمار می رود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان علیرضا قاسمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به اینکه در روز یازدهم دی ماه سال 1369 قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید افزود: مسئله آب مسئله ای ملی است و بایستی به آن توجه ویژه ای شود.

وی ضمن بیان اینکه صنعت آب و فاضلاب در شکوفایی و صیانت از محیط زیست تاثیرگذار است، ادامه داد: اجرای طرح های فاضلاب از دستاوردهای تشکیل شرکت های آب و فاضلاب است و همچنین پس از تشکیل شرکت های آب و فاضلاب وضعیت آبرسانی به شهرها و روستاهای کشور نیز وضعیت مطلوبی پیدا کرده است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سه وظیفه عمده برای شرکت های آب و فاضلاب تعریف شده است که شامل ایجاد و بهره برداری تأسیسات مربوط به توزیع آب ، جمع آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب در محدوده قانونی و همچنین بهره برداری از تأسیسات آب شرب اعم از تصفیه خانه ها، خطوط انتقال منابع آب، سیستم های کنترل و .. است.

مهندس قاسمی با تاکید بر لزوم مصرف بهینه آب برای مواجه نشدن با کمبود آب تصریح کرد: برای برون رفت از این مشکل و رسیدن به اهداف توسعه ای خود به مشارکت و همراهی مردم نیاز داریم.

وی ادامه داد: خدمت رسانی به مردم علاوه بر تعهد کاری و انسانی برگرفته ازآموزه های دینی ماست وکسب رضایت مردم و سقایت آنها رضایت الهی واجر اخروی را به همراه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان تامین آب شرب سالم و بهداشتی را از دیگر وظایف شرکتهای آب وفاضلاب دانست و گفت: درارائه خدمت به مردم شریف لحظه ای درنگ نمی کنیم.
تعداد بازدید:
85
نویسنده:
میثم اکبری
منبع:
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal