شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1403، سال جهش تولید با مشارکت مردم
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
امداد 122
امروزه یکی از عوامل موثر در مشروعیت بخشیدن به نظام سیاسی و اجتماعی ، افکار عمومی است و جلب و گسترش اعتماد، ایجاد حسن تفاهم ، اقناع و ترغیب آحاد جامعه چیزی جز پاسخگویی مناسب و سریع به افکار عمومی نیست. لازمه جامعه مردمی و پیشرفته و آزاد به حساب آوردن مردم و ارائه اخبار، اطلاعات و افکار تازه بصورت دقیق و درست به آنهاست.
روشن کردن افکار عمومی و ایجاد رابطه ای دو سویه همراه با اعتماد و احترام ، پاسخگویی درست و منطقی به انتقادهای مطرح در جامعه بدور از جنجالها ، ضمن حفظ عزت نفس و احترام متقابل باعث ایجاد انگیزه و حق جویی در مخاطب گردیده و استمرار این حرکت منجر به پرورش مخاطبان آگاه، تیزبین و حساس در جامعه خواهد شد.
با عنایت به اهمیت موضوع و ایجاد رضایت مندی جامعه و با هدف شفاف سازی فعالیتها روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب در سال 80 اقدام به تشکیل و راه اندازی واحد ارتباطات مردمی نمود. این واحد به تلفن 122، تلفن امداد آب ضمن دریافت اتفاقات آب حادث شده در شهر واعلام موضو از طریق بی سیم به اکیپ های امداد آب ، به پاسخگویی سوالات مطرح شده از سوی شهروندان و دریافت پیشنهادات و انتقادات آنان بصورت تلفنی و یا پیامهای رادیویی می پردازد.
پیامهای دریافت شده پس از ثبت در فرمهای ویژه ، جهت بررسی و رسیدگی به واحدهای ذیربط ارجاع و موضوع تا حصول نتیجه پیگیری می گردد.
گروه امداد آب (122) به صورت شبانه روزی در خدمت شهروندان بوده و در تمام ادارات امور آب و فاضلاب تابعه فعال میباشد.
تاریخ به روز رسانی:
1395/12/22
تعداد بازدید:
13892
نویسنده:
مدیر سایت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:265
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal