شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1403، سال جهش تولید با مشارکت مردم
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
ماموریت

ایجاد و بهره برداری از تاسیسات مربوط به تامین پایدار نیازهای پایه آب ‫شرب و بهداشتی و همچنین جمع آوری ، انتقال ، تصفیه فاضلاب و استفاده مجدد و ‫یا دفع بهداشتی پساب مطابق با استانداردهای ملی میباشد . ‫این شرکت با توسعه ، بازسازی و بهسازی شبکه ها و تاسیسات آب و فاضلاب ‫و بهره برداری بهینه از منابع و امکانات موجود و ایجاد بستر مناسب برای حضور ‫بخشهای خصوصی در صدد است تا خدمات آب و فاضلاب را با استفاده از روشهای ‫مختلف فنی و اقتصادی و مطابق استاندارهای ملی و بین المللی در اختیار جامعه ‫قرارداده و با اعمال مدیریت تقاضا در جهت بهبود الگوی مصرف آب فرهنگ سازی ‫نماید .

‫این شرکت با تکیه بر ویژگیهای ممتازی نظیر مدیریت کارآمد ، توان فنی ‫و تخصصی ، تحقیقات علمی کاربردی ، منابع انسانی مجرب و تشکیلات فراگیر و با ‫بکارگیری فن آوری های نوین ، تجارب و دانش فنی کارکنان و با توسعه بخشهای ‫خصوصی در جهت ارتقای کیفیت عرضه خدمات مربوطه با رعایت حقوق ذینفعان و ‫تامین رضایت مشترکین و با حفط موازین زیست محیطی و رویکرد اقتصادی ایفای ‫نقش مینماید

تاریخ به روز رسانی:
1397/06/16
تعداد بازدید:
6293
نویسنده:
مدیر سایت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal