شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1399، سال جهش تولید-
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۳۹۹ سه شنبه ۴ آذر
اخبار
1399/08/27
سرعت دادن به اجرای طرح‌های تأمین آب در سطح استان


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان: معاون مشترکین و درآمد شرکت آبفا استان با بیان اینکه برخی طرح‌های آب و فاضلاب، ‌سالها به دلیل کمبود منابع مالی متوقف شده بودند، افزود: ‌ساختار 100 درصد دولتی شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی مانع سرعت در اجرای پروژه‌ها ‌می‌شد.

‌وی با بیان اینکه عقب‌ماندگی برخی پروژه‌های ‌آب و فاضلاب روستایی را نباید انتظار داشته که در زمان کوتاهی اجرایی ‌شود، تصریح کرد: ادغام شرکتهای شهری و روستایی سبب شده که مشکلات آب و فاضلاب روستا‌ها همانند شهرها روی ویترین قرار گیرد که این امر طرح‌های تأمین آب در سطح استان، به ویژه مناطق روستایی را سرعت بیشتری خواهد داد.

معاون مشترکین و درآمد شرکت آب وفاضلاب استان درباره ‌تعرفه ‌انشعابات آب در روستاها نیز گفت: نرخ تعرفه های آب مصرفی مشترکین خانگی و غیرخانگی در شهرها و روستاها به استناد ابلاغیه تعرفه های آب، خدمات دفع فاضلاب و شرایط عمومی آنها از سوی وزارت نیرو در هر سال بر اساس میزان مصرف ( ارقام مندرج در لوازم اندازه گیری) و دوره مصرف (روزهای مصرف) مشترک محاسبه و صادر می گردد.

سرگلزایی گفت: با استناد به ضوابط ابلاغی تعرفه آب بهای مشترکین خانگی روستایی معادل 50% تعرفه مشترکین خانگی و مشترکین غیرخانگی روستاها معادل 100% مشترکین غیرخانگی نزدیکترین شهر براساس میزان مصارف آنان محاسبه می گردد.

‌فرهاد سرگلزایی معاون مشترکین و درآمد شرکت آب وفاضلاب استان با بیان اینکه عقب‌ماندگی برخی پروژه‌های ‌آب و فاضلاب روستایی را نباید انتظار داشت که سریعا" اجرایی ‌شود، تصریح کرد: این موضوع سبب شده که مشکلات آب و فاضلاب روستا‌ها همانند شهرها، روی ویترین قرار گرفته و دیده شوند.

شایان ذکر است بر اساس قبوض صادره مشترک، مشترکینی که الگوی مصرف را رعایت ننمایند جزء مشترکین پرمصرف محسوب می شوند و در نتیجه افزایش میزان مصارف آنان، وفق ضوابط ابلاغی منتج به افزایش مبلغ قبض آب بها میگردد. توصیه می‌شود، کلیه مشترکین گرامی با رعایت قانون و الگوی مصرف، موجب تعدیل در هزینه های قبوض آب بهای مصرفی خود گردند.

تعداد بازدید:
131
نویسنده:
میثم اکبری
منبع:
شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal