شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1399، سال جهش تولید-
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
اخبار
1399/04/26
رفع مشکل کمبود آب شهرک گلخانی شهرستان نیمروز

رفع مشکل کمبود آب شهرک گلخانی شهرستان نیمروز

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان مدیرعامل این شرکت از رفع مشکل کمبود آب شهرک گلخانی شهرستان نیمروز خبر داد.

علیرضا قاسمی با بیان این خبر افزود: تعداد 12574 مشترک تحت پوشش امور آب و فاضلاب نیمروز بوده که از این تعداد تقریباً 500 اشتراک مربوط به شهرک گلخانی می باشد و از آنجا که در پیک مصرف تابستان با 10 درصد کمبود منابع مواجه هستیم، این موضوع در کنار افزایش مصرف ناشی از کرونا، خود را بصورت افت فشار یا قطع جریان آب نشان می داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: مهندسی مجدد شبکه توزیع و اقدامات فنی صورت گرفته در جهت اصلاح و رفع نواقص، منجر به پایداری جریان آب و حل مشکل کمبود آب شهرک گلخانی گردید.

قاسمی افزود: از اقدامات مهم انجام شده ی این شرکت میتوان به تقویت شبکه توزیع از طریق مخزن دو هزار مترمکعبی شهر ادیمی با نصب پمپ با دبی 5 لیتر بر ثانیه، فشار سنجی طول شبکه انتقال و تنظیم شبکه های فرعی جهت توزیع عادلانه، تغییر ارتفاع کلکتور، اتصال شبکه توزیع چهار روستا به تعداد 1233 اشتراک به شبکه شهری جهت تقویت شبکه روستایی،حذف علمک برداشت آب تانکری به میزان 36 هزار لیتر روزانه و شناسایی انشعابات غیر مجاز اشاره نمود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و‌ بلوچستان یکی از نکات مثبت یکپارچه سازی را تسهیل در ارایٔه خدمات دانست و گفت: شرکت آب و فاضلاب استان همچون سنوات گذشته با نیروهای متخصص جهت انجام خدمات رسانی، در راستای اهداف شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در خدمت مردم شریف استان سیستان و بلوچستان بوده و هست.

قاسمی در پایان از مردم شریف استان خواست با مدیریت مصرف و اجتناب از مصارف غیر ضروری، این شرکت را در ارایٔه خدمات بهینه یاری نمایند.


تعداد بازدید:
118
نویسنده:
میثم اکبری
منبع:
شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal