شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1399، سال جهش تولید
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير
اخبار
1399/04/02
تخصیص اعتبارات از طرح تنش آبی به شهر زاهدان

مهندس کشفی از تخصیص کامل اعتبار جهت اتمام پروژه های آبرسانی به زاهدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان: مهندس کشفی معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و هیئت همراه، از کارگاه خط انتقال دوم آبرسانی، طرح آبرسانی از حرمک، ایستگاه پمپاژ خط انتقال، آب شیرین کن 15 هزار متر مکعبی، واحد امداد و حوادث 122 و مرکز پایش و راهبری تأسیسات آب و فاضلاب استان بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس کشفی گفت: متأسفانه به دلایل تأخیر در واردات کالاهای مربوطه و تعطیلی کارگاه ها، آب شیرین کن 15 هزار متر مکعبی در زمان پیش بینی شده وارد مدار بهره برداری قرار نگرفته است.

معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار امیدواری نمود و بیان داشت: در اواخر تیر ماه، نیمی از این آب شیرین کن را با ظرفیت 7500 متر مکعب وارد مدار نموده و نیمه ی دیگر آن را تا اواسط مرداد ماه سال جاری با 15 هزار متر مکعب در شبانه روز و حدودا 170 لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب تولیدی شهر زاهدان اضافه نماییم.

وی ادامه داد: اعتبارات پروژه خط دوم آبرسانی از چاه نیمه به شهر زاهدان اختصاص داده نشده است از این رو این کارگاه پیشرفت چشمگیری نداشته، که با تخصیص 100 درصد اعتبار پروژه خط دوم آبرسانی چاه نیمه به زاهدان از طرح تنش، پروژه مذکور تکمیل میگردد.

کشفی در پایان افزود: جهت بهبود تنش آبی زاهدان در کوتاه مدت، طرح آبرسانی از حرمک به زاهدان در حال اجرا می باشد.

 
تعداد بازدید:
117
نویسنده:
آذرسا
منبع:
شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal